Jak stanovujeme cenu našich služeb

Naší firemní filozofií je poskytovat klientům vysoce kvalitní texty.

Kvalita našich služeb je pro nás na prvním místě.


Zajištění vysoké kvality našich služeb začíná výběrem zpracovatele. Dbáme na to, aby zpracovatel, který pro Vás bude realizovat objednávku měl nejen dostatečné znalosti, povědomí a vzdělávání v daném oboru, ale také, aby měl reálné a ověřitelné zkušenosti s psaním textu dané náročnosti a oborového zaměření.

U složitějších a náročnějších akademických prací, které vyžadují praktický přínos, prověřujeme také pracovní zkušenosti zpracovatele v dané oblasti.

Jen stěží je možné napsat kvalitní práci týkající se např. stanovení vlastních návrhů a doporučení např. na zlepšení podnikových procesů, metod léčení pacientů, způsobů vzdělávání dětí s mentálním postižením apod., pokud by zpracovatel v tomto oboru nepůsobil.

Texty našich zpracovatelů jsou "živé" odráží osobní zainteresovanost zpracovatele v dané oblasti, schopnost pracovat s literaturou a především schopnost modelovat děj, zaměření práce a problematiku, která bude předmětem řešení či bádání.

Věnujeme velkou péči výběru našich kolegů a kolegyň. Projít "naším výběrovým sítem" neznamená pouze doložit, že má zájemce vysokoškolské vzdělání, neboť celý proces náborování je u nás mnohem složitější. Nový zpracovatel u nás začíná s jednoduššími typy textů a až po ověření jeho schopností, ale také spolehlivosti a ochotě pomáhat našim klientům jej posunujeme k náročnějším textům.

Je tedy přirozené, že nároky, které klademe na výběr zpracovatelů, se odráží také do ceny. No řekněte sami: "chtěli byste pracovat za podprůměrnou odměnu, když víte, že jste dobří?"

Občas se stává, že nám klienti píší: "konkurence mi nabízí nižší cenu za zpracování", ale nižší cena znamená také nižší odměnu pro zpracovatele.Moje babička říkávala: "za málo peněz, málo muziky". Ostatně vlastní zkušenost je vždy ta nejlepší, je to více než o tom hovořit, či psát....

A jak to máte Vy?


O NÁS


Společnost PROSTUDENT NET s.r.o. je členem koncernu Educate You a podléhá jednotnému řízení ze strany řídící společnosti Educate You LTD.

Společnost Educate You se hlásí k Etickému kodexu, což náš v praxi zavazuje k etickému jednání a dodržování transparentního a předvídatelného jednání.

"Jsme hrdí na to, že naši klienti oceňují náš přístup a s důvěrou se na nás obracejí znovu a znovu".

Obchodní podmínky

NEJLEPŠÍ SERVIS V ČR


Každá cesta začíná prvním krokem. Bez prvního krůčku by nebyl žádný začátek ani konec.

Nyní můžete také Vy udělat svůj první - rozhodující krok. Netrapte se, neodkládejte své povinnosti a obraťte se na nás.

Náš zákaznický servis byl označen stovkami klientů jako nejlepší, a to proto, že dodržujeme pravidla fair play a klademe důraz na kvalitu před kvantitou.

Sedm zásad jak poznat nepoctivého poskytovatele služeb

REFERENCE


"Potřeboval jsem vypracovat seminár. práci. Komunikace probíhala okamžitě, práci jsem měl vypracovanou během pár dní. Práce byla vyhlášena mezi třemi nejlepšími. Skvělá spolupráce."
- ALEŠ, 22. 12. 2015

"Maximální spokojenost. Doporučuji dál :-)"
- PEPA, 24. 7. 2015

"Chtěla bych touto cestou poděkovat za rychlé vyřízení požadavku, diskrétně zpracovanou práci, všem doporučuji."
- HELENA, 15. 11. 2015

KONTAKT


Educate You LtD
6 Bexley Square Salford Manchester M3 6BZ uk
+420 731 091 577

Copyright Educate You LTD
All Rights Reserved.