Naše poslání a služby

Našim posláním je pomáhat studentům dálkového studia nebo studentům s individuálním studijním plánem, kteří si z různých důvodů potřebují nebo chtějí doplnit vysokoškolské vzdělání, avšak nemají dostatek času či prostoru pro studium.

Zaměřujeme se na zpracování podkladových textů k seminárním, bakalářským, diplomovým pracím, poskytujeme odborné poradenství a konzultace k více než 50 studijním oborům. Psaní akademických textů nás velmi baví, díky tomu jsme se stali odborníky a profesionály na akademické texty. Dovolíme si tvrdit, že jsme v této oblasti již kovaní. S menším množstvím času můžeme dosáhnout excelentních výsledků.

Ušetříme Vám nervy, stres, ale i dodatečné náklady. Neriskujte, nevyčkávejte a ani neodkládejte své školní povinnosti.

Diskrétně, odborně, ale především lidsky přistoupíme k řešení Vašeho problému.

Zákaznický servis

Zákaznická linka: +420 731 091 577

Pondělí - sobota od 9:00 - 19:00 hodin

Neděle a státní svátky od 10:00 - 13:00 hodin

Email: info@pro-student.cz

Pondělí - neděle od 9:00 - 21:00 hodin

Péče o klienty

Osobní přístup

K požadavkům a potřebám každého klienta přistupujeme individuálně. Náš zákaznický servis byl stovkami klientů označen jako nejlepší v ČR.

Jistota originality textu

Všechny námi vyhotované podkladové texty jsou kontrolovány antiplagiátorským systémem. Report z této kontroly získáte od nás zdarma.

Anonymní objednávka

Při objednávce našich služeb si můžete zvolit možnost anonymní objednávky a zůstat tak po celou dobu v naprosté anonymitě a diskrétnosti.

Férové platební podmínky

Nic neplatíte dopředu. První platbu provádíte až poté, co schválíte ukázku textu. Pokud si zadáte více objednávek nebo podklady o větším počtu stran, můžete si nechat rozložit celkovou platbu až na tři části. Platbu provádíte na základě faktury, od které se zároveň odvíjí záruční doba. Přesně víte za co a kolik platíte. U nás neexistují žádné skryté poplatky ani umělé navyšování ceny.

Platíte za skutečně odvedenou práci

Do ceny podkladů se nezahrnuje úvodní strana, obsah, seznam literatury. Platíte pouze za skutečně zpracované normostrany textu.

Tým prověřených zpracovatelů

Všichni naši spolupracovníci mají vysokoškolské vzdělávání a zpravidla také rozsáhlou praxi. Díky tomu tvoří nejen kvalitní akademické texty, ale také umí odborně klientům poradit.

Nepřetržitá komunikace

Po celou dobu zpracování textů můžete komunikovat se zpracovatelem nebo se zákaznickým servisem. Neváhejte nám zavolat nebo napsat, všechny Vaše otázky či dotazy rádi zodpovíme.

Dodržení termínu dodání práce

Na termínu, na kterém se společně dohodneme, bereme jako náš osobní závazek vůči Vám. Můžete se tak spolehnout, že práci budete mít doručenou na Váš e-mail v termínu, který si určíte.

O NÁS


Společnost PROSTUDENT NET s.r.o. je členem koncernu Educate You a podléhá jednotnému řízení ze strany řídící společnosti Educate You LTD.

Společnost Educate You se hlásí k Etickému kodexu, což náš v praxi zavazuje k etickému jednání a dodržování transparentního a předvídatelného jednání.

"Jsme hrdí na to, že naši klienti oceňují náš přístup a s důvěrou se na nás obracejí znovu a znovu".

Obchodní podmínky

NEJLEPŠÍ SERVIS V ČR


Každá cesta začíná prvním krokem. Bez prvního krůčku by nebyl žádný začátek ani konec.

Nyní můžete také Vy udělat svůj první - rozhodující krok. Netrapte se, neodkládejte své povinnosti a obraťte se na nás.

Náš zákaznický servis byl označen stovkami klientů jako nejlepší, a to proto, že dodržujeme pravidla fair play a klademe důraz na kvalitu před kvantitou.

Sedm zásad jak poznat nepoctivého poskytovatele služeb

REFERENCE


"Potřeboval jsem vypracovat seminár. práci. Komunikace probíhala okamžitě, práci jsem měl vypracovanou během pár dní. Práce byla vyhlášena mezi třemi nejlepšími. Skvělá spolupráce."
- ALEŠ, 22. 12. 2015

"Maximální spokojenost. Doporučuji dál :-)"
- PEPA, 24. 7. 2015

"Chtěla bych touto cestou poděkovat za rychlé vyřízení požadavku, diskrétně zpracovanou práci, všem doporučuji."
- HELENA, 15. 11. 2015

KONTAKT


Educate You LtD
6 Bexley Square Salford Manchester M3 6BZ uk
+420 731 091 577

Copyright Educate You LTD
All Rights Reserved.